IKM Millennium Bank: warunki, oprocentowanie, opinie

Bank Millennium jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Jego wieloletnia historia przekłada się na ogromne doświadczenie. W swojej działalności wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają dostęp do jego usług. Szczególnie zauważalne jest to w obszarze bankowości internetowej, mobilnej oraz telefonicznej. Oferta Banku Millennium zgodna jest z jego mottem: „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu”.

Indywidualne Konta Mieszkaniowe w Banku Millennium

W chwili obecnej nie ma jeszcze informacji odnośnie sposobu funkcjonowania programu IKM w Banku Millennium.

Historia Banku Millennium

Bank Millennium powstał w roku 1989 pod nazwą Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG. Był jednym z pierwszych w Polsce z prywatnym kapitałem. W 1990 roku przeprowadził publiczną emisję akcji, stając się tym samym bankiem prywatnym. Na początku swej działalności skoncentrowany na klientach korporacyjnych. Jako pierwszy w Polsce wydał kartę płatniczą Visa dla klientów firmowych. Rok 1992 był debiutem Banku na warszawskiej GPW. Szybki rozwój oferty, a także połączenie z Bankiem Gdańskim SA w 1997 roku, doprowadziło do przekształcenia instytucji finansowej w bank uniwersalny oraz powstania BIG Bank Gdański SA. Dzięki współpracy z BCP uruchomiona została sieć obsługi klientów indywidualnych Millennium. Od roku 2003 instytucja finansowa zaczyna działać pod obecną nazwą. Obsługa wszystkich klientów oraz zróżnicowanie oferty doprowadziło do zdobycia wielu nagród i wyróżnień, ale również wypracowania zysku, który w 2013 roku wyniósł 536 mln złotych. Bank Millennium ciągle się rozwija w kierunki innowacyjnych rozwiązań mających na celu zaspokojenie coraz większych potrzeb swoich klientów.

Działalność Banku Millennium

Sieć Banku obejmuje 400 placówek. W roku 2016 posiadał około półtorej miliona aktywnych klientów indywidualnych. Obsługiwał także 13 tysięcy klientów korporacyjnych. Millenium stawia na rozwój bankowości internetowej, mobilnej oraz telefonicznej. Grupę Kapitałową stanowią trzy spółki: Dom Maklerski, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz Leasing.

Produkty Banku Millennium

Bank Millennium posiada w swej ofercie szereg produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Do sztandarowych z pewnością należy konto 3600 z możliwością płatności kartą i BLIKiem oraz szeregiem darmowych usług. W Banku Millennium można założyć także różnego rodzaju lokaty, rachunki oszczędnościowe (również w EUR oraz USD). Oferta Millennium, zawiera także kredyty hipoteczne lub gotówkowe. Bank we współpracy z zakładami ubezpieczeń proponuje produkty ubezpieczeniowe, z których można wymienić między innymi OC/AC, ubezpieczenie kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

Kontakt z Bankiem Millennium

Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 801 331 331
Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych z zagranicy: (+48) 22 598 40 40

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w Banku Millennium – opinie:

Jeden komentarz w “IKM Millennium Bank: warunki, oprocentowanie, opinie

  1. to jest chyba najgorszy bank w Polsce załatwiający wnioski o wypłatę i wydanie zaświadczenia o stanie konta w sprawach spadkowych, kiedy inne banki takie jak Pekao, Santander, GetIn, wypłaciły mi pieniądze w 2 dni, i wydaly zaświadczenie w ciągu 1-2 tygodni, Bank Millennium chce 90 dni na zrealizowanie takich wniosków,
    to jest poniżej jakichkolwiek standardów bankowości i czasu realizacji wniosku klienta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *