IKM BOŚ Bank: warunki, oprocentowanie, opinie

Bank Ochrony Środowiska od wielu lat wspiera inwestycje oraz działania ekologiczne. Dla swoich klientów indywidualnych przewiduje różne „zielone korzyści”. Propaguje świadomość ekologiczną oraz pokazuje w jaki sposób ekologia może wpływać na stan naszych finansów.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w BOŚ Bank

Nie ma jeszcze informacji dotyczących sposobu działania Indywidualnych Kont Mieszkaniowych w BOŚ Banku.

Historia BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska powstał w 1991 roku. Od początku swej działalności miał na celu wspieranie działań na rzecz ochrony środowiska. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska powstał w 1995 roku. W roku 1997 natomiast na GPW w Warszawie pojawiły się pierwsze akcje BOŚ Banku. Instytucja zdobyła już wiele nagród i wyróżnień. Na finansowanie projektów ekologicznych wydała do tej pory 17,9 mld złotych.

Działalność BOŚ Banku

Bank od wielu lat uczy swoich klientów, jak dzięki ekologii mniej wydawać oraz zarabiać więcej. Instytucja stworzyła platformę oszczędnościowo-inwestycyjną o nazwie Bossabank.pl. W skład BOŚ Banku wchodzą BOŚ Dom Maklerski oraz BOŚ Eko Profit. Ten ostatni jest spółką inwestycyjną świadczącą swe usługi przedsiębiorcom.

Produkty BOŚ Banku

Bank Ochrony Środowiska kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Wśród proponowanych przez instytucję kont osobistych znajdziemy EKOkonto bez kosztów (z możliwością zwrotu nawet 600 zł za zakupy w sklepach sportowych), EKOkonto VIP (z pakietem bezpłatnych usług), EKOkonto bez Kosztów 500+ dla osób korzystających z programu Rodzina 500 plus, konto H2O przeznaczone dla dzieci lub konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem nawet do 3%.

EKOlokatę Eurozyskowną w BOŚ Banku można zakładać na różne okresy, dopasowane do naszych potrzeb, najkrótsze z nich trwają 3 miesiące. Wśród EKOlokat zanjdziemy również EKOlokatę 5 na 5 (na 5 lat, z minimalnym wkładem jednego tysiąca złotych), EKOlokatę z Frankiem (z oprocentowaniem do 1,5% w skali roku), 6- miesięczną SUPERprocentującą, 12-miesięczną z Bonusem, Wysoko Procentującą, Korzystną, EKOlokatę na lata oraz „Moją ochronę ze zwrotem” z Nationale-Nederlanden. Możliwość kształtowania swojej lokaty daje Lokata negocjowana.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na określony cel, skorzystaj z dostępnych kredytów gotówkowych hipotecznych, czy konsolidacyjnych. Dzięki EKOpożyczce sfinansujesz zakup materiałów o charakterze ekologicznym.

Dla przedsiębiorców przeznaczony jest system bankowości elektronicznej BOŚBank24 oraz Boss. EKOstarter to bezpłatne konto dla osób rozpoczynających działalność biznesową.

Organizacje pozarządowe oraz wspólnoty mieszkaniowe mogą liczyć na dodatkowe premie dla inwestycji zmniejszających zużycie energii. Dla nich dedykowane jest także Konto Wspólnota.

Kontakt do BOŚ Banku

Infolinia dla klientów: 801 355 455 lub (+48) 22 543 34 34

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w BOŚ Bank- opinie:

Jeden komentarz w “IKM BOŚ Bank: warunki, oprocentowanie, opinie

  1. Bardzo cenię ten bank, ponieważ jest przyjazny dla starszych osób. W oddziałach nie ma kolejek a pracownicy są cierpliwi i bardzo pomocni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *