O IKM.ORG.PL

IKM.org.pl – wszystko o indywidualnych kontach mieszkaniowych w jednym miejscu

Strona IKM.org.pl powstała, aby wszystkie informacje na temat tego aspektu rządowego programu Mieszkanie Plus były w jednym miejscu. Znajdziecie więc tutaj wszelkie aktualności, a także praktyczne porady. Postawiliśmy sobie za cel przedstawiania danych i aktualności w taki sposób, aby były one łatwo zrozumiałe.

A dlaczego warto do nas zaglądać? Przede wszystkim, że portal ten jest tworzony przez grupę ekspertów. Możecie więc uzyskać wszystkie niezbędne informacje, a także trzymać rękę na pulsie. Program Mieszkanie Plus ma otwarty charakter, dlatego konkurencja, aby stać się jego beneficjentem, będzie duża. Podpowiemy też, jak najlepiej wykorzystać wszystkie możliwości, które daje program.

Change sp. z o.o. – kim jesteśmy?

Swój czas i uwagę poświęcamy zagadnieniom z zakresu rynku nieruchomości oraz produktów bankowych. Doradzamy naszym klientom najbardziej optymalne wybory. Długi czas działania na rynku sprawia, że możemy pochwalić się gronem ekspertów. Stawiamy przede wszystkim na jakość publikowanych treści, a także jasny sposób ich prezentacji. Do naszych serwisów internetowych należy między innymi witryna hipoteki.net.