IKM eurobank: warunki, oprocentowanie, opinie

1 października 2019 roku eurobank oraz Millennium Bank stały się jedną instytucją finansową. Prawa i obowiązki eurobanku zostały przejęte przez Bank Millennium. Zobacz IKM w Banku Millennium!

Eurobank stara się być blisko swoich klientów na co dzień. Dla eurobanku najważniejsze jest dostarczanie wysokiej jakości usług. Instytucja bez przerwy dba o rozwój swoich usług oraz udogodnień dla korzystających z nich osób. Obsługuje już ponad milion klientów.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w eurobanku

W chwili obecnej nie podano żadnych informacji odnośnie sposobu działania programu IKM w eurobanku.

Historia eurobanku

Bank powstał w roku 2003 z inicjatywy Mariusza Łukasiewicza, poprzez przejęcie przez spółkę Look Finansowanie Inwestycji pakietu kontrolnego Banku Społem S.A. Ideą utworzenia eurobanku było stworzenie instytucji, której oddziały będą w miejscach dostępnych, często odwiedzanych przez klientów. Po śmierci Mariusza Łukasiewicza właścicielem banku została Grupa Societe Generale. Bank został wielokrotnie nagradzany za swoją działalność oraz innowacyjność. Jako pierwszy w Polsce wprowadził karty płatnicze wydawane od ręki, sieć wpłatomatów online oraz token GSM.

Działalność eurobanku

Instytucja obsługuje wyłącznie klientów indywidualnych, którym oferuje konta osobiste, lokaty, karty płatnicze oraz kredytowe. Eurobank to także szeroka gama pożyczek oraz kredytów. Instytucja stara się o rozwój swojej bankowości mobilnej i internetowej.

Produkty eurobanku

Eurobank obsługuje jedynie klientów indywidualnych, nie posiada ofert dla korporacji. Spośród szerokiej gamy dostępnych kont każdy znajdzie coś dla siebie. W swoim pakiecie posiada konta: prestige, junior, active oraz „na co dzień”.W ramach programu „Rodzina i Przyjaciele” możemy zyskać nawet 5% zwrotu wydatków dokonanych kartą oraz wiele darmowych usług. Oferuje także kredyty hipoteczne, gotówkowe i konsolidacyjne, w tym również pożyczkę zabezpieczoną pojazdem oraz kredyt z premią roczną. „Wypożyczka” stanowi produkt dla osób potrzebujących gotówki, przy czym posiada on niezmienną roczną opłatę. Lokaty w eurobanku to lokata terminowa, dynamiczna, negocjowana, lokata z funduszem, lokata „odsetki płatne z góry”, lokata nowe środki w eurobanku, a także LOGujesz-Lokujesz oraz rachunek oszczędnościowy PROgres i Ekstra Zysk. Bezpieczeństwo korzystania z usług mobilnych gwarantuje aplikacja token GSM czy logowanie za pomocą odcisku palca. Eurobank umożliwia dostęp do różnych funduszy inwestycyjnych, takich jak Novo, Allianz oraz Amundi. Proponuje także usługi leasingowe oraz karty debetowe i kredytowe. W ofercie znajdziemy również ubezpieczenia zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym. Jako klienci eurobanku będziemy mogli skorzystać z infolinii czynnej 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Kontakt z eurobankiem:

Infolinia: 19 000

Infolinia dla połączeń z zagranicy: (+48) 71 335 5100

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w eurobanku- opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *