IKM SKOK Piast: warunki, oprocentowanie, opinie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Piast należy do jednych z największych w naszym kraju. Z jego usług skorzystały już miliony rodaków. Jest to instytucja finansowa z wieloletnim doświadczeniem.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w SKOK Piast

Nie ma jeszcze informacji odnośnie sposobu funkcjonowania programu Indywidualnych Kont Mieszkaniowych w SKOK Piast.

Historia SKOK-u Piast

SKOK Piast działa na rynku polskim od ponad 20 lat. W ciągu tego okresu 2,5 miliona osób skorzystał z jego oferty. Od początku celem instytucji finansowej było zadowolenie klientów.
Aby ułatwić dostęp do swoich produktów także przez internet powstał system eSKOK.

Działalność SKOK-u Piast

Rada Nadzorcza kontroluje działalność SKOK-u Piast. Powołuje także Zarząd odpowiedzialny za decyzje finansowe. Kasa działa wśród członków Towarzystwa Edukacji Finansowej. Jej centrala znajduje się w Tychach, punkty kasowe natomiast na terenie całego kraju. SKOK Piast kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych.

Produkty SKOK-u Piast

Indywidualne Konto Spółdzielcze Plus (IKS Plus) jest przeznaczone dla osób, które chcą korzystać w łatwy i wygodny sposób ze swojej gotówki. W ramach jego obsługi prawie wszystkie przelewy są darmowe, nie ponosimy także kosztu wpłaty oraz wypłaty środków w punktach kasowych oraz mamy możliwość korzystania z serwisu eSKOK przez całą dobę. Kart płatnicza SKOK Visa to sposób na korzystanie z transakcji bezgotówkowych, wypłat cash back oraz brak prowizji za wypłatę z sieci bankomatów SKOK24.

Pożyczka Gotówkowa, Konsolidacyjna, z Bonusem to produkty skierowane do osób, które potrzebują dodatkowych środków na zrealizowanie swoich planów lub chcą zamienić kilka rat na jedną dostosowaną do ich zdolności finansowej. Wygodną opcją może być pożyczka na PIT przyznawana na podstawie rozliczenia podatkowego na okres od 13 do 60 miesięcy, jej maksymalna kwota to 20 000 zł.

Dla swoich Członków SKOK oferuje Lokatę z Mieszkaniem Plus IV ze zmiennym oprocentowaniem do nawet 2,40% w skali roku oraz maksymalną kwotą do 500 000 zł. Rachunek Systematycznego Oszczędzania zapewnia komfort wyboru dowolnej kwoty miesięcznej wpłaty (od 30 zł do 1 000 zł) oraz okresu oszczędzania (od 6 do 60 miesięcy).

Kasa świadczy także usługi z zakresu ubezpieczeń na życie i majątkowych.

Środki zgromadzone w Kasie objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, który zapewnia wypłatę gotówki deponentowi do równowartości 100 000 euro.

Kontakt SKOK Piast

Infolinia telefony komórkowe: 801 602 222

Infolinia telefony stacjonarne: (32) 323 45 61

Indywidualne Konto Mieszkaniowe SKOK Piast- opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *