IKM Bank Zachodni WBK: warunki, oprocentowanie, opinie

Bank Zachodni WBK jest jednym z największych w Polsce. Posiada rozbudowaną sieć oddziałów oraz placówek partnerskich. Swoją ofertę kieruje do zróżnicowanych grup klientów, wykorzystując w ich obsłudze innowacyjne rozwiązania.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w Banku Zachodnim WBK

Nie są znane jeszcze szczegóły odnośnie zasad działania Indywidualnego Konta Mieszkaniowego w BZ WBK.

Historia Banku Zachodniego WBK

Fuzja Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A. doprowadziła do powstania w 2001 roku Banku Zachodniego WBK. W tym samym roku akcje BZ WBK trafiły na GPW w Warszawie. Od kwietnia 2011 roku głównym udziałowcem banku (obecnie posiada 70% akcji) jest Grupa Santander. Połączenie w 2013 roku BZ WBK z Kredyt Bankiem spowodowało powstanie trzeciego co do wielkości pod względem aktywów, portfela kredytowego i depozytów banku w Polsce.

Działalność Banku Zachodniego WBK

Oferta BZ WBK skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, wśród których znajdują się klienci indywidualni, przedsiębiorstwa, czy korporacje. Dopełnieniem ofert banku są specjalistyczne produkty spółek z nim powiązanych. Do Grupy Banku Zachodniego możemy zaliczyć BZ WBK TFI S.A., BZ WBK Leasing S.A., BZ WBK Faktor Sp. z o.o. oraz BZ WBK Nieruchomości S.A.

Lachende junge Frau mit Sparschwein hält ihren Daumen hoch

Produkty Banku Zachodniego WBK

Bank Zachodni WBK oferuje swoje usługi różnorodnym klientom, zarówno indywidualnym jak i przedsiębiorcom, czy korporacjom. Posiada w swojej ofercie szeroki wybór kont osobistych, takich jak konto: Godne Polecenia, Aktywni 50+, VIP, konto 1/2/3 oraz Konto

Lokaty możemy założyć na różne okresy. Wśród krótkoterminowych należy wymienić chociażby Lokatę Swobodnie Zarabiającą, czy Dynamicznie Rosnącą z oprocentowaniem rosnącym.

Możemy skorzystać również z kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych oraz hipotecznych. Wśród których dostępny jest Kredyt na EKOREMONT, dzięki któremu pozyskamy środki na inwestycje w lepszą efektywność energetyczną domu, czy mieszkania.

BZ WBK to także produkty ubezpieczeniowe obejmujące ubezpieczenie kredytu, dla firm, kart płatniczych, czy ubezpieczenia w podróży, dla domu i mieszkania, a także onkopolisa.

Kontakt z Bankiem Zachodnim WBK

Infolinia z telefonów stacjonarnych: 1 9999

Infolinia z telefonów komórkowych: 781 119 999

Infolinia z zagranicy oraz dla telefonów z wyłączonym roamingiem: (+48) 61 81 1 9999

 

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w Banku Zachodnim WBK- opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *