IKM Alior Bank: warunki, oprocentowanie, opinie

Alior Bank jest instytucją finansową o charakterze uniwersalnym, obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Należy do jednych z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. Od początku swej działalności nagradzany wieloma wyróżnieniami. Już ponad 3 miliony klientów korzysta z usług Alior Banku.

INDYWIDUALNE KONTO MIESZKANIOWE W ALIOR BANKU

Nie pojawiły się jeszcze informacje odnośnie sposobu działania programu IKM w Alior Banku.

HISTORIA ALIOR BANKU

Początek Alior Banku datowany jest na rok 2008. Wtedy to grupa Carlo Tassara uzyskała zezwolenie na działalność od Komisji Nadzoru Finansowego. Bank od początku otrzymywał liczne nagrody oraz wyróżnienia, między innymi za najlepszy bank detaliczny, najlepszy bank w internecie, czy w rankingu najlepszych miejsc pracy. 2012 rok to czas rozwoju, to na ten okres datuje się debiut na warszawskiej GPW oraz rozwój bankowości internetowej i mobilnej (Alior Sync) . Wkrótce instytucja finansowa stała się także częścią indeksu WIG20. Alior Bank w roku 2015 wykupił prawie całość akcji Meritum Banku, co pozwoliło z czasem na fuzję obu podmiotów. Pierwsze oddziały zagraniczne powstały w roku 2016.

DZIAŁALNOŚĆ ALIOR BANKU

Alior Bank kieruje swoje usługi do osób prywatnych, osób prowadzących własną działalność gospodarczą, a także do przedsiębiorstw. Zajmuje się prowadzeniem kont, udzielaniem kredytów i pożyczek, zarządzaniem oszczędnościami, świadczy usługi maklerskie oraz oferuje szereg produktów ubezpieczeniowych. Posiada także szeroko rozbudowany system bankowości internetowej i mobilnej, w której skład wchodzi Kantor Walutowy Online.

PRODUKTY ALIOR BANKU

W swojej ofercie łączy produkty tradycyjne z nowoczesnymi, przystosowując się w ten sposób do zmieniających się ciągle potrzeb klientów. W ofercie możemy znaleźć między innymi bezpłatne Konto Wyższej Jakości, którego założenie trwa zaledwie 10 minut, czy też konto automatyczne regulujące nasze opłaty. Myśląc o lokacie mamy dużą możliwość wyboru czasu jej trwania (od 10 do 36 miesięcy). Z możliwych do zaciągnięcia kredytów należy wymienić chociażby kredyt hipoteczny, konsolidacyjny czy gotówkowy. Wyróżniający się na tle innych jest kredyt „Megahipoteka” dostępny w pięciu walutach.
Alior Bank oferuje pakiet ubezpieczeń Metlife, Generali (Pakiet Mocno Bezpieczny), Pramerica (Ubezpieczenia na życie).
Osoby zainteresowane mogą uzyskać dostęp do analiz rynkowych, a także doradztwa w zakresie inwestycji oraz zarządzania aktywami.
Specjalnie przeznaczone dla klienta biznesowego są: Rachunek Biznes Komfort, Biznes Profil czy Biznes Optymalny.

Kontakt z Alior Bankiem

Infolinia dla klientów: 19 502
Infolinia dla klientów z sieci Play: 12 19 502 lub 12 370 7000
Infolinia dla klientów z zagranicy: +48 12 19 502

Opinie o Indywidualnym Koncie Mieszkaniowym w Alior Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *