IKM SKOK Rafineria: warunki, oprocentowanie, opinie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Rafineria to gwarancja szeroko rozbudowanej oferty, satysfakcjonującej każdego klienta. Kasa posiada 25-letnie doświadczenie na polskim rynku.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w SKOK-u Rafineria

Nie ma jeszcze informacji odnośnie sposobu funkcjonowania programu Indywidualnych Kont Mieszkaniowych w SKOK-u Rafineria.

Historia SKOK-u Rafineria

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Rafineria działa od 1992 roku. Od tamtego czasu liczba jej członków stale się zwiększa. Kasa oferuje szeroki wachlarz produktów. Do firm, których pracownicy zaufali „Rafinerii” należą między innymi: Rafineria Gdańska, Petrobaltic, Fosfory.

Działalność SKOK-u Rafineria

Kasami zarządzają władze wybrane w sposób demokratyczny z lokalnej społeczności. Ich działalność rozlicza ogół reprezentantów na Walnym Zgromadzeniu. SKOK Rafineria nadzorowany jest przez KNF. Posiada także gwarancję depozytów wydaną przez BFG. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, firm, rolników oraz organizacji III sektora.

Produkty SKOK-u Rafineria

Rachunek Oszczędnościowo-Rozliczeniowy Premium gwarantuje uzyskanie pomocy w odpowiedziach na pytania z każdej dziedziny prawa, dostęp do infolinii medycznej oraz możliwość wykupienia pakietów Medic Polska na preferencyjnych warunkach. Specjalne konto mogą otworzyć także rolnicy w ramach ROR Argo. Wybór produktów osobistych jest ogromny, każdy znajdzie odpowiednia dla siebie. Karta Visa wydawana jest bezpłatnie do wszystkich posiadaczy rachunków.

„Rafineria” udziela kredytów konsolidacyjnych, mieszkaniowych, dla firm i rolników. Akceptuje różne źródła dochodów. Kredyt na każdą kieszeń! oraz Kredyt na Jesień udzielane są na długie okresy, maksymalna kwota pierwszego z nich to nawet 500 000 zł. Aby nie marnować czasu na czekanie w oddziale możemy skorzystać z elektronicznego formularza pożyczkowego.

Lokaty elastyczne, co do okresu kredytowania a także oprocentowania i dostosowania do różnych grup klientów są charakterystyczne dla Kasy. Wśród nich należy wymienić chociażby Lokatę promocyjną 2.0, „Dynamiczną”, Podwójną Korzyść czy „Mistrzowską”.

SKOK Rafineria świadczy usługi z zakresu ubezpieczeń na życie (OPTIMUM MAX), podróżnych, NNW, ubezpieczeń mieszkań i domów, komunikacyjne, dla kredytobiorców (TWOJA LINIA, POSADA, PROMESA, TWÓJ WALOR).

Kontakt SKOK Rafineria

Infolinia: 0 801 50 80 85

Indywidualne Konto Mieszkaniowe SKOK Rafineria – opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *