IKM mBank: warunki, oprocentowanie, opinie

mBank zajmuje czwarte miejsce w Polsce, jeżeli chodzi o wysokość aktywów. Obsługuje 5,3 mln klientów bankowości detalicznej oraz prawie 21 tysięcy klientów bankowości korporacyjnej. Bank pragnie być kojarzony z innowacyjnymi rozwiązaniami w bankowości.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w mBanku

W chwili obecnej nie ma informacji odnośnie oferty Indywidualnych Kont Mieszkaniowych w mBanku.

Historia mBanku

W roku 1986 mBank rozpoczął swoją działalność pod nazwą Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank).
Już w roku 1989 instytucja finansowa została członkiem międzynarodowego systemu SWIFT. Debiut banku na GPW w Warszawie miał miejsce w 1992 roku. Fuzja BRE Banku z Polskim Bankiem Rozwoju S.A. odbyła się w roku 1998. Dwa lata później powstał pierwszy, wyłącznie internetowy bank pod nazwą mBank. BRE nadal się rozwijał i w ciągu kolejnych lat powstał MultiBank oraz system bankowości mobilnej iBRE. W roku 2013 dokonano ujednolicenia marki, i wtedy to nazwa mBank zastąpiła nazwę firmy, a także marki BRE i MultiBank. Od początku swej działalności mBank zajmował się obsługą różnych grup finansowych oraz rozwojem i zróżnicowaniem oferty.

Działalność mBanku

mBank jest instytucją nastawioną zarówno na klienta indywidualnego, jak i korporacyjnego. Należy do banków uniwersalnych. Oferuje swe usługi w zakresie bankowości detalicznej, korporacyjnej, prywatnej oraz firmowej. Za swą działalność instytucja zyskała wiele nagród oraz wyróżnień. W kategorii bankowości internetowej w roku 2014 została uznana za najlepszą w Europie. Bank może poszczycić się wieloma milionami klientów bankowości mobilnej i detalicznej.

Produkty mBanku

W ofercie mBanku znajdziemy eKonto m- dla młodych, eKonto standard oraz eKonto plus z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów. Bank udziela kredytów konsolidacyjnych, gotówkowych, odnawialnych, hipotecznych a także samochodowych. Posiada szeroki wybór kart do konta, takich jak klasyczną kartę debetową, złotą, tymczasową, eMax, eKartę,Visa Me, naklejkę oraz karty do kont walutowych. W ramach mFunduszy Dobrze Lokujących możemy ulokować swoje oszczędności. Dla tych, którzy wolą jednak konta oszczędnościowe mBank przygotował eMax, eMax plus oraz eMax walutowy. Pakiet ubezpieczeń opiera się o ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, nieruchomości oraz ubezpieczenia zdrowia i życia. W ramach aplikacji mobilnej można mieć dostęp do rachunków, kart, kredytów, lokat, ubezpieczeń, notowań akcji i kursów walut, można także wykonywać przelewy oraz płacić telefonem dzięki usłudze BLIK.

Kontakt z mBankiem

Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 801 300 800

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w mBanku- opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *