IKM Kasa Centrum: warunki, oprocentowanie, opinie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Centrum oferuje kompleksowe usługi finansowe. Dysponuje placówkami w całej Polsce. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie.

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w Kasie Centrum

Nie ma jeszcze informacji odnośnie funkcjonowania Indywidualnych Kont Mieszkaniowych w SKOK-u Centrum.

Historia Kasy Centrum

W roku 1995 w Bytomiu powstała Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo- Kredytowa. Na początku zrzeszała pracowników Kopalni Węgla Kamiennego „Centrum”. Rok 2007 to czas połączenia SKOK-u Centrum w Bytomiu oraz SKOK-u Silesia w Piekarach Śląskich. W jego wyniku rozszerzono zakres działalności Kasy. SKOK Centrum wstąpił do Grupy Kas Stefczyka w lipcu 2012 roku. Posunięcie to wpłynęło na rozkwit oferowanych produktów poprzez wprowadzenie szeregu najnowocześniejszych rozwiązań oraz pakietów. W chwili obecnej Kasa świadczy swe usługi dla około 40 000 Członków.

Działalność Kasy Centrum

Na czele Kasy stoi Zebranie Przedstawicieli, posiada ono najwyższe kompetencje. Jednym z jego zadań jest wybranie Rady Nadzorczej, czyli organu kontrolującego SKOK. Decyzje oraz działania związane z finansami podejmowane są przez Zarząd. SKOK Centrum kieruje swoje oferty do klientów jednostkowych oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółki cywilnej.

Produkty Kasy Centrum

Produkty oferowane przez Kasę Centrum to konta, karty, pożyczki, lokaty oraz ubezpieczenia.

Konto na zdrowie jest połączeniem standardowego rachunku z pakietem medycznym. Dla posiadaczy IKS Med przewidziano zniżki w oprocentowaniu wybranych pożyczek. Konta osobiste w SKOK-u Centrum to także IKS Classic, IKS Senior, IKS Deponent. Dla posiadaczy wymienionych rachunków dedykowana jest Karta płatnicza Visa.

Działalność Kasy obejmuje także udzielanie pożyczek z różnym oprocentowaniem oraz na różne cele. Pożyczka Darmowa, Na Każdą Pogodę, Senior, na pasek z wypłaty, konsolidacyjna czy Darmowa Chwilówka to produkty, które zaspokajają potrzeby wielu osób. Linia pożyczkowa dedykowana jest Członkom Kasy Centrum, którzy chcą korzystać z większych środków od tych znajdujących się na ich kontach.

Rozbudowana oferta lokat to możliwość oszczędzania i gromadzenia profitów w dogodny sposób. Czas ich trwania może wynosić od 1 do 36 miesięcy. Istnieje opcja założenia Lokaty systematycznego oszczędzania, w której to deponent określa wysokość kwoty lokaty oraz comiesięcznej składki. Na preferencyjne warunki oszczędzania, w ramach Lokaty dla nowych Członków, mogą liczyć osoby po raz pierwszy korzystający z usług Kasy.

Instytucja finansowa oferuje dostęp do ubezpieczeń na życie, NNW, Mieszkań i Domów, Podróżnych, Komunikacyjnych, do pożyczek oraz ubezpieczeń na wypadek utraty dokumentów. Ubezpieczenie „Na Ryby” to zabezpieczenie sprzętu wędkarskiego od pożaru i innych zdarzeń losowych.

Dla osób prowadzących własną działalność przeznaczone jest konto firmowe Tandem z bezpłatną pomocą doradcy finansowego. Dla jego posiadaczy przewidziano specjalne pożyczki oraz kredyty.

Kontakt Kasa Centrum

Infolinia: 801 600 300

Indywidualne Konto Mieszkaniowe w Kasie Centrum- opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *